HAKKIMIZDA

hali-yikama ankara

 ELİT HALI YIKAMA Ankara genelindeki müşterilerine gelişen ve değişen şartlar altında daha nitelikli hizmeti daha ucuza sunma, müşteri menfaatlerini ilk planda tutma ilkesi ile kurulmuştur. Halı yıkama (Makine Halısı, Dokuma Halısı), Yerinde Halı ve Koltuk Yıkama, ev ve işyeri temizliği, halı kenar kısımlarına overlok hizmetleri veren firmamız, disiplinli ve hızlı çalışmasıyla piyasasında yıldızı parlayan bir şirket haline gelmiştir.

Halılarınızı servis araçlarımızla tecrübeli personeller tarafından belgeye karşılık teslim alınır ve etkiletlenir daha sonra Halı yıkama fabrikamıza getirilir. Burada toz alma, yıkama, kurutma işlemleri bittikten sonra oldukça titizlik ile ambalaj yapılır ve sizlere tekrar teslimi yapılır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerini tam manasıyla tam vaktinde karşılamak, Müşterilerimizin güven duyulan bir firmada nasıl iyi hizmet aldıklarını sürekli olarak hissettirmek, hızlı cevap veren bir işletme olmaktır. Sürekli gelişim felsefesini ilke eden halı yıkama fabrikamızda en son teknoloji makina’lar ile müşterilerimize sürekli olarak hizmet sunmaktır.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin isteklerini her zaman ilk planda tutmak.
Çevreye, doğaya ve topluma saygılı bir işletme olmak.
İnsan kaynaklarına önem veren, müşterilerimizin sorularına en kısa zamanda yanıt verebilen bir işletme olarak yolumuza devam etmek.
Tüm kaynakların verimli kullanımı.
Değişen ve gelişen dünya şartları içinde, geleceğe dönük bir anlayış ile piyasasında liderliğini koruyarak Ankara da değer oluşturan bir marka olacaktır.