YORGAN BATTANİYE YIKAMA

Yorgan yıkama uygulamasında lekelerinin ve kirlerinin temizlenmesi ne kadar değerli ise bakteriyel temizliklerinin yapılması da o kadar önemlidir. Yorgan yıkama konusunda dikkatli ve bir hayli titiz davranmamız gerekir. Yorgan yıkama kalite ve tecrübe gerektiren bir iştir. Yılların verdiği deneyimimizle ve tecrübeli kadromuz ile sizlere uzman hizmet sunmaktayız. Yorgan yıkama konusunda kesinlikle uzman destek almamız gerekiyor.

ÖZEL YIKAMA MAKİNELERİYLE YIKAMA

Yorgan yıkama uygulaması için evimizde kullanmış olduğumuz çamaşır yıkama makinalarının, daha büyüğü olan özel yıkama makinaları kullanılmaktadır. İlk olarak üstünde çıkartılması zor lekeler varsa, leke çıkarma işlemi özel işlem uygulanır. Renk verme sorunu var ise ayrıştırıcı kullanılır. Kurutulma aşaması da son derece önemlidir. Elyafta olsa yünde olsa az bir nem ciddi problemler olacaktır. Bundan dolayı yorganlarınız tam anlamı ile kuruduktan sonra paketlenerek adresine teslimi yapılır.

AYRI AYRI YIKAMA TEKNİKLERİ

Yorgan yıkama uygulamasında yün yorgan, pamuk yorgan, saten yorgan, vb yorgan çeşitleri bulunmaktadır. Ayrı ayrı yıkama yöntemleri kullanılarak yıkanmaktadır. Yorgan ve battaniyeler makinelerde tek tarafa doğru sıkılma işlemi yapıldığından, yorganda ve battaniyelerde bozulma ve buruşma gibi problemler olmamaktadır. Bunun beraberinde dikkat edilen diğer konu da yorganlar birer birer yıkanmaktadır. Yani müşterimizin yorganı diğer müşterinin yorganı ile aynı anda yıkanmamaktadır.